AKCJA – JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI

16 czerwca 2021

15.06.2021r. nasze przedszkole zostało nominowane do akcji #challengeniebieskiemotyle2021.  Bardzo dziękujemy za nominację i wraz z przedszkolakami przyjmujemy wyzwanie. Celem akcji jest poszerzenie wiedzy i świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzicom.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę? To bardzo proste.

WYSTARCZY:

1.Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych)

2.Wykonać pracę plastyczną (np. odbić niebieskie dłonie w kształcie motyla lub serca) albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej ( np. „taniec motyla” itp.).

3.Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wysłać na swój profil na Facebook lub wstawić na stronę przedszkola oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne  , aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia:                                                                                                                                                                      JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! ( nagrane lub napisane)

4.Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5.Każda osoba włączająca się do akcji  #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6.Na wykonanie zadania każdy nominowany ma 48 godzin.

16.06.2021r. włączając się do akcji wykonaliśmy symboliczne zadania.

Pragniemy by  niebieska iskierka nie zgasła.

Nasi nominowani:

*Przedszkole nr 2 w Mogilnie – grupa „Skrzaty’ z paniami: Aleksandrą K. oraz Katarzyną M.

*Przedszkole „Bajka” w Gębicach – grupa Krasnoludki” z panią Dorotą K. , grupa Misie z panią Agnieszką W. oraz grupa „Motylki” z paniami: Barbarą O.  i  Katarzyną Sz.

TRZYMAMY KCIUKI I ŻYCZYMY POWODZENIA!

A tak wyglądało wykonywanie zadań przez dzieci z przedszkola w Wylatowie: