AKCJA ! ZBIERAMY  KARMĘ DLA ZWIERZĄT!

AKCJA ! ZBIERAMY KARMĘ DLA ZWIERZĄT!

21 października 2022

„Nie liczy się to ile posiadasz,
ale ile dajesz innym
i jak się z nimi dzielisz”

 

Nasze przedszkole włączyło się do akcji zbierania karmy dla zwierząt żyjących na terenie Nadleśnictwa Miradz. Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt, więc jest  to dobra okazja do, kształtowania postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażania dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.  Chcemy, aby dzieci uczyły się odpowiedzialności, by były wrażliwe na los innych. Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych zwierząt, których wokół nas nie brakuje.  W dniu 28 października 2022r. odbyło się  również spotkanie z Panem leśniczym, który opowiadał dzieciom o życiu zwierząt w lesie  i ich dokarmianiu. Na koniec spotkania wręczył dzieciom kredki, kartki z różnymi ptakami i zabrał karmę dla zwierząt do Miradza.

Dziękujemy dzieciom, rodzicom i wszystkim zainteresowanym za włączenie się w akcję zbierania karmy.