BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

11 lutego 2021

 

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków, Spider – mana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z grup: ,,Pszczółki” i ,,Zajączki’ 11 lutego 2021 roku podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i najróżniejszych konkursach wspólnie ze swoimi paniami. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.

Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.

Następny bal już za rok!!!

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.