BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

18 lutego 2023

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było 17 lutego 2023r. Tego dnia  już od rana wystrój sali wprowadził przedszkolaków w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. W przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać m.in. wróżki, królewny, księżniczki, motylka, dinozaura, biedronkę, klowna, policjantów, Spider-Manów, Batmana. Tegoroczny bal karnawałowy rozpoczęli rodzice z Klubu Twórczych Rodziców przedstawieniem pt.,,Karnawał w pałacu’’. Potem przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach, którym towarzyszyła muzyka i tańce. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było przecież głównym założeniem naszego balu.  

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tych pięknych strojów dla naszych przedszkolaków.

Kolejny bal za rok!

Serdecznie zapraszamy!!!