DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MRÓWKI

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MRÓWKI

26 stycznia 2023

Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka…

Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętamy

i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy”

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka to bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. Niestety w tym roku nie mogliśmy się spotkać i wspólnie uczcić tego święta.  Czas różnych wirusów w znacznym stopniu ograniczył nasze życie oraz wzajemne kontakty. Doświadczenia te pozwoliły nam  jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować. Przedszkolaki z grupy Mrówki dołożyły starań, aby ten dzień był wyjątkowy – zaprezentowały artystyczny repertuar, przygotowany specjalnie dla swoich babć i dziadków, życząc im dużo zdrowia, cierpliwości i dziękując za dobre słowo, troskę i opiekę. Był to czas niezwykły. Przedszkolaki   uczciły to święto  składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowały laurki oraz upominki.