DZIEŃ  DZIECKA

1 czerwca 2021

Wszystkiego, co naprawdę  powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat…

Robert Fulghum

W ramach obchodów Dnia Dziecka, w Przedszkolu  w Wylatowie zaplanowano wiele atrakcji i niespodzianek dla przedszkolaków.

Wychowawczynie grup  przeprowadziły z dziećmi atrakcyjne zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu oraz w sali. Przedszkolaki w rytm muzyki ćwiczyły elementy aerobiku, świetnie się przy tym bawiąc. Były  zabawy z : chustą animacyjną, matą, gry stolikowe oraz  zabawy plastyczne. Na koniec zabawy pojawił się słodki poczęstunek i drobny upominek.

Był to dzień  pełen atrakcji i  wrażeń .

Niech radosne, , beztroskie święto pozostanie w pamięci najmłodszych, zwłaszcza tych, którzy kończą przygodę z przedszkolem i stają u progu szkoły!