ILUZJONISTA W PRZEDSZKOLU

ILUZJONISTA W PRZEDSZKOLU

21 marca 2023

Każdy przedszkolak choć raz w życiu powinien spotkać czarodzieja. A najlepiej zabawnego czarodzieja!

Odwiedziny prawdziwego magika w przedszkolu to  wielka atrakcja. We wtorkowy poranek  21 marca 2023r., nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił prawdziwy iluzjonista. Magik przeniósł przedszkolaki w świat iluzji i czarów. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i i radości. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego,  ponieważ aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie. Dzieci miały okazje podziwiać najróżniejsze sztuczki m.in.: z piłkami, sznurkiem,  chustami, tubami i wiele innych. Przez całe przedstawienie na małych buziach widzów malował się uśmiech.

Wizyta magika oraz magiczne zaklęcia pozostaną na długo w pamięci dzieci.

 

Atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili, ależ było cudownie, magicznie i tajemniczo…