KARNAWAŁ W GRUPIE ,,MISIE”

KARNAWAŁ W GRUPIE ,,MISIE”

14 stycznia 2022

Karnawał w przedszkolu –                                                                                                                                                                                      stroimy więc sale.                                                                                                                                                                                                        Ma być w nich bajkowo                                                                                                                                                                                              przytulnie, wspaniale.

Są zwoje serpentyn,
wieszamy lampiony,
gwiazdeczki błyszczące
i barwne balony

Pląsamy po sali,
to świetna zabawa.
Są stroje bajkowe,
niech żyje karnawał

Zabawne konkursy,
występy artystów,
zagadki i nowych
tysiące pomysłów

Wesołą zabawę
wodzirej prowadzi.
Jak tańczyć każdemu
na pewno doradzi

Zabawa w przedszkolu,
wesoła zabawa.
Niech trwa jak najdłużej
wspaniały karnawał

 

W KARNAWALE SAME BALE oczywiście także 14 stycznia  w naszym przedszkolu w grupie ,,Misie’ wielka zabawa karnawałowa. Dzieci w  przepięknych strojach przez cały dzień wesoło bawiły się. Zabawa, tańce, gry malowanki, konkursy to niektóre wydarzenia tego karnawałowego dnia , co widać na zdjęciach poniżej. Zapraszamy do obejrzenia galerii.