KONCERT FILHARMONII POMORSIKEJ  Z BYDGOSZCZY W PRZEDSZKOLU

KONCERT FILHARMONII POMORSIKEJ Z BYDGOSZCZY W PRZEDSZKOLU

25 października 2022

25 października 2022r. gościliśmy w naszym przedszkolu mobilną wspaniałą Filharmonię Pomorską z Bydgoszczy, która zaprezentowała  koncert muzyczny  pt. „ Bach i Beethoven to fajne chłopaki”.  Dzieci obserwowały na żywo instrumenty takie jak : skrzypce, wiolonczelę oraz  pianino. Odbył się pokaz gry na każdym z tych instrumentów indywidualnie, a dzieci mogły same zobaczyć, że gra na takich instrumentach wymaga wiele pracy, a czasem siły.  Artyści wprowadzili dzieci w świat pięknej i niezwykłej muzyki, a one z zachwytem słuchały jej, za którą podziękowały wspaniałymi oklasami 🙂                                                      Na koniec spotkania, w związku z  akcją ,, Cała Polska czyta dzieciom”  pani przeczytała krótką bajkę.