KONKURS PLASTYCZNY – LAMPION BOŻONARODZENIOWY

KONKURS PLASTYCZNY – LAMPION BOŻONARODZENIOWY

12 grudnia 2022

 

 Światło lampionu to symbol pokoju, radości, ciepła, miłości i nadziei. Jego blask oświetla nam drogę, wyznacza cele i kierunki, pozytywnie wpływa na nasze wybory. Szczególnie w okresie bożonarodzeniowym jest symbolem pojednania i ciepła rodzinnego. To właśnie lampion stał się tematem przewodnim  konkursu świątecznego skierowanego do wszystkich  przedszkolaków oraz ich rodziców organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne ,,Niebieska  Przystań’’ w Mogilnie. Dzieci z naszego przedszkola również wzięły w nim udział i w grudniu 2022r. ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego na „Lampion Bożonarodzeniowy”.

 

Wyniki konkursu naszych dzieci  prezentują się następująco:

Miejsce IIMarcelina Schramm

Wyróżnienie – Róża Hęś, Agata Pawela, Adam Furche i Adam Lange

 

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje.