MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

6 grudnia 2021

 

6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.

Mikołaju nasz, dużo paczek masz… jak Cię ładnie poprosimy to nam jedną dasz. 

 

Jak co roku, dzień 6 grudnia  dzieciom upływa pod znakiem oczekiwania i niepewności… Ależ zrobiło się dzisiaj u nas w przedszkolu  czerwono i świątecznie, a to za sprawą wyjątkowego gościa. Wiadomo, to dzień, w którym  dzieci odwiedza  Święty Mikołaj. Tak też stało się i w tym roku. Przyszedł do dzieci z każdej grupy i zostawił piękne upominki. W podziękowaniu  za prezenty szczęśliwe przedszkolaki  życzyły mnóstwo  zdrowia  i  Wesołych  Świąt. Dzieci otrzymały od Świętego edukacyjne układanki oraz słodycze, które  sprawiły  im  wiele  radości.                                                                                                                                                                                                       DZIĘKUJEMY  i  zapraszamy za rok 🙂