PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

10 listopada 2021

W środę, w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w obydwu grupach  ;  ,,Misiów’’ i    ,,Wiewiórek’’. To tak  ważne wydarzenie  dla  dzieci. Od tego dnia stali się oficjalnie przedszkolakami.
Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać  kolegom, być dzielnymi przedszkolakami. Następnie Pani Dyrektor pasowała magiczną kredką, każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.