PASOWANIE  NA  PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

18 listopada 2022

Dnia 18 listopada 2022r.w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka  dzieci z  grupy Biedronki i grupy Mrówki. Przedszkolaki przedstawiły  program artystyczny. Z wielkim przejęciem śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz tańczyły. Po występie, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie a Pani Dyrektor symbolicznie pasowała każde dziecko poprzez dotknięcie magiczną kredką, która pomogła każdemu dziecku stać się prawdziwą , dzielną Biedronką lub Mrówką. Zgromadzeni goście:  Pani Barbara Lech – Radna Rady Miejskiej w Mogilnie i  Pani Sylwia  Kulas – Prezes Stowarzyszenia  ,, Impuls ’’ w  Wylatowie  oraz  rodzice nie kryli wzruszenia, nagradzając małych artystów gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki. Od teraz oficjalnie witamy ich w gronie przedszkolaków i życzymy im wielu radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.