PÓŁKOLONIE ,, Z PRZYGODĄ ZA PAN BRAT ”

PÓŁKOLONIE ,, Z PRZYGODĄ ZA PAN BRAT ”

2 lipca 2022

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem ,,IMPULS” z Wylatowa w naszym przedszkolu w zakresie półkolonii  ,, Z PRZYGODĄ ZA PAN BRAT ’’ organizowanych przez ww. stowarzyszenie, odbyły się w dniu 2 lipca 2022r z młodszą grupą dzieci warsztaty sportowe i konkursy plastyczne, które przeprowadziła pani Wiesława Michalak. Podczas konkursu plastycznego dzieci 3-4 letnie wykonały gnieciony obrazek pt. ,,Lato”, a dzieci 5-6 letnie piórnik w kształcie gąsienicy. Później w trakcie warsztatów sportowych dzieci zmagały się z różnymi konkurencjami sportowymi.  Był to dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń. Po skończonych zajęciach dzieci otrzymały słodki poczęstunek i drobne upominki. Przedszkolaki wyczekują  już z niecierpliwością  kolejnych warsztatów, które odbędą się niebawem w Salce Sołeckiej ,, FLORENTYNKA’’ w Wylatowie.