POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE PSZCZÓŁKI

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE PSZCZÓŁKI

25 czerwca 2021

 

„Kończymy już przedszkole,
do szkoły czas.

Zeszyty i tornistry wołają nas…”

 

      25 czerwca 2021 roku dzieci z grupy ,, Pszczółki ‘’ obchodziły swoją ostatnią uroczystość – ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO.  Z tej okazji przedszkolaki przygotowały ciekawy program artystyczny – ,, Czas na wakacje’’. Śpiewały, recytowały i grały na instrumentach perkusyjnych. Piękny występ został nagrodzony gromkimi brawami. Po programie artystycznym nastąpiły podziękowania za edukację, opiekę i wychowanie oraz życzenia… cudownych wakacji, a następnie absolwenci  z grupy ,,Pszczółki’’ otrzymali albumy ukończenia przedszkola , medale oraz upominki.

             Kochane dzieci!

Dziękujemy Wam za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wszystkie uśmiechy i Waszą radość.                                                                        Kolejny etap Waszej edukacji to duże wyzwanie jednak przekonani jesteśmy, że  świetnie sprawdzicie  się w roli uczniów.                    Życzymy, przyszłym uczniom   dużo sukcesów i chwil radości w szkole oraz wielu, wielu nowych przyjaciół.                                                                                                                      

Wam Szanowni Rodzice życzymy abyście  zawsze mogli być dumni ze swoich dzieci.

Choć ostatnie to w przedszkolu dni,
choć rozstania, pożegnania czas,
to mówię Ci nic tak naprawdę nie rozłączy nas..

Pomyślisz, jakie miłe widziałeś teatrzyki.
Piosenki i zabawy, występy i wierszyki.
Wspomnienia będą czekać w albumie ze zdjęciami.
Bo to przedszkole zawsze będzie tu,
w myślach, razem z nami!”

POWODZENIA W SZKOLE !!