URODZINY  U  ,, PSZCZÓŁEK ”

URODZINY U ,, PSZCZÓŁEK ”

17 czerwca 2021

17 czerwca 2021r. odbyły się wspólne urodziny dzieci z grupy „Pszczółki„. W tym dniu  na przedszkolaków czekało wiele atrakcyjnych zabaw, dzięki którym świetnie się bawiły. Dzieci mogły grać w: badmintona, gry zręcznościowe (Boule) oraz w kulki    klik-klak. Wśród ,,Pszczółek’’ dużym zainteresowaniem cieszył się tor fitness oraz tworzenie wesołych rysunków przy pomocy kredy i puszczanie kolorowych baniek. Po zabawach na powietrzu dzieci wróciły do sali, a tam czekały na nie kolejne niespodzianki: wspaniały tort, gry planszowe, fotościanka z licznymi gadżetami do przebrania. Po obiedzie pani wychowawczyni zaproponowała                                ,, Pszczółkom‘ tańce przy muzyce. Najwięcej radości sprawiła im zabawa „Baby Shark Dance”. Następnie pani Ela specjalnymi farbami pomalowała każdemu twarz. Były kolorowe kwiatki, flaga Polski, biedronki, motyle, pająki i kotki. Na koniec tego wyjątkowego  dnia tradycyjne życzenia ” Sto lat „ wszystkim ,,Pszczółkom’’ odśpiewały: panie Ela i Ilona. Każda ,,Pszczółka’’ wróciła do domu z drobnym upominkiem.

Mamy nadzieję, że dzieci będą długo pamiętały i wspominały urodzinowy dzień w przedszkolu.