URODZINY W PRZEDSZKOLU

URODZINY W PRZEDSZKOLU

1 czerwca 2023

Do zabawy mnóstwa siły,

Żeby każdy dzień był miły,

Pełen śmiechu i radości,

Wielu urodzinowych gości,

Stu prezentów, stu buziaków,

Zdrowia, szczęścia i słodyczy

Całe przedszkole Wam Życzy !!!

 

Przyjęcie urodzinowe w przedszkolu to wielkie wydarzenie zarówno dla naszych  dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. W dniu 1 czerwca 2023r.  zorganizowano w naszym przedszkolu przyjęcie urodzinowe dla obydwu grup : ,, Biedronek’’ i  ,, Mrówek’’ , na  które zawitali zaproszeni goście: p. B. Lech – Radna Rady Miejskiej w Mogilnie, p. S. Kulas – Prezes Stowarzyszenia   ,, Impuls’’ w Wylatowie, p. J. Pawela – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz  p. Daniel Kopczyński –  Prezes OSP w Wylatowie wraz z druhami strażakami. Na początku uroczystości p. dyrektor,  nauczyciele oraz zaproszeni goście  jubilatom złożyli życzenia i wręczyli drobne upominki. . Z tej okazji  zabawy urodzinowe dla dzieci poprowadziły  wychowawczynie grup oraz druhowie strażacy. Nie zabrakło  pokazów  umiejętności strażaków oraz oglądania wozu strażackiego z jego wyposażeniem. Tradycyjnie dla dzieci został przygotowany słodki poczęstunek czyli tort dla: ,, Biedronek ‘’ i ,, Mrówek’’.  Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu każdego roku świętujemy urodziny  dzieci.