WAŻNA INFORMACJA !!!

31 sierpnia 2020

SZANOWNI  RODZICE !

dzieci chodzących w ubiegłym roku szkolnym oraz nowych przyjętych w rekrutacji !!!

Przygotowujemy się do otwarcia przedszkola z dniem 1.09.2020 roku.

Zależy nam na powrocie wszystkich dzieci do przedszkola z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego i przestrzeganiem obowiązujących nas wytyczne MEN i GIS – IV aktualizacja z dnia 25.08.2020roku. Bardzo prosimy rodziców o rozsądek z uwagi na dynamiczną sytuację pandemiczną. W przypadku zaliczenia gminy/miasta żółtej i czerwonej strefy działań w czasie epidemii COVID-19 należy zastosować zalecenia dla szkół.

Wytyczne GIS

W związku z organizowaniem pracy przedszkola w reżimie sanitarnym prosimy rodziców o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa, które obowiązują na terenie przedszkola w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Poniżej procedura  do pobrania:

Zarządzenie dyrektora -procedury 31.08.2020r.Tutaj pobierz.

Wszystkie dokumenty do wypełnienia i podpisania otrzymają Państwo w dniu 1.09.2020roku w przedszkolu.

Zalecamy  przyprowadzanie i odbieranie dzieci w ramach faktycznie zadeklarowanych ( zgodny z potrzebami i autentycznymi godzinami przyprowadzania i odbierania  dzieci ).

Prosimy o śledzenie AKTUALNOŚCI na stronie internetowej przedszkola.

Dyrektor Przedszkola w Wylatowie