WIGILIA W PRZEDSZKOLU

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

21 grudnia 2022

            “Niech te święta tak wspaniałe,
              będą całe jakby z bajek.
              Niechaj gwiazda z nieba leci,
              niech Mikołaj tuli dzieci. 

                               Biały puch niech z nieba spada,
                               niechaj piesek w nocy gada.
                               Niech choinka pachnie pięknie,
                                                                                                  no i radość będzie wszędzie.”                    

 Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu, jak co roku, zakończyło się wspólną wigilią, która odbyła się 21.12.2022r. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. Oczywiście nie zabrakło specjalnego gościa – Gwiazdora, który przyniósł dla wszystkich dzieci piękne prezenty. To był bardzo wyjątkowy dzień i cieszymy się, że mogliśmy go wspólnie przeżyć.