WIGILIJNY WIECZÓR

22 grudnia 2020

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. Ten magiczny czas, tę piękną atmosferę daje się odczuć również w naszym przedszkolu, ponieważ dzieci uczyły się wierszy, piosenek, kolęd oraz zapoznały się z tradycjami święta Bożego Narodzenia. Kolejny raz w przedświątecznym tygodniu grupa ,, PSZCZÓŁKI ” wykonała przedstawienie jasełkowe. Przedszkolaki , w pięknych strojach przedstawiały historię narodzin Dzieciątka Jezus uświetnioną nowoczesnymi kolędami i pastorałkami. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Bożego Narodzenia. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty, które na koniec nagrodzone zostały brawami. Co roku w każdej grupie przedszkolaków „Jasełka” mają inną, niepowtarzalną oprawę artystyczną. Panował wyjątkowo świąteczny nastrój. Stoły nakryte były białymi obrusami i przystrojone w piękne dekoracje. To wszystko sprawiło, że naprawdę poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt.
Po zakończeniu „Jasełek” pani dyrektor Wiesława Michalak złożyła wszystkim dzieciom i pracownikom przedszkola najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zaśpiewaliśmy kolędy.