WIZYTA LISKÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM.JANA KOCHANOWSKIEGO W WYLATOWIE

WIZYTA LISKÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM.JANA KOCHANOWSKIEGO W WYLATOWIE

7 czerwca 2024

Tradycyjnie u schyłku roku szkolnego przedszkolaki z najstarszej grupy wraz z wychowawczynią D. Górną wybrały się do  naszej szkoły. Dzieci z grupy ,,Liski’zostały bardzo ciepło powitane przez  wychowawczynię klasy trzeciej panią Elżbietę Pospychałę  oraz  jej uczniów . Nasze sześciolatki usiadły w szkolnych ławkach i z wielkim zainteresowaniem obserwowały , jak pracują ich starsi koledzy, gdyż dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w klasie szkolnej. Potem zwiedziły inne klasy lekcyjne oraz salę gimnastyczną. Dla dzieci przedszkolnych było to niezwykłe przeżycie, ponieważ już niedługo będą pełnoprawnymi uczniami szkoły. To doświadczenie pomoże im we wrześniu z uśmiechem przekroczyć szkolne progi. Na koniec wizyty otrzymały od pani dyrektor Katarzyny Zaborowskiej drobne upominki.  Kochani – do zobaczenia we wrześniu!                                                                                               Dziękujemy pani Elżbiecie za miłe przyjęcie i poświęcony czas!