WYCIECZKA DO KLUBU ZABAW DLA DZIECI ,,FANTAZJA”

WYCIECZKA DO KLUBU ZABAW DLA DZIECI ,,FANTAZJA”

2 czerwca 2023

  Dnia 2 czerwca 2023 r. przedszkolaki radośnie spędziły czas w Klubie Zabaw dla dzieciFantazja” w  Gnieźnie. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.
    Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, koników, skakały na trampolinie. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi.

Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszego przedszkola.