ZAJĘCIA Z MONITOREM INTERAKTYWNYM

ZAJĘCIA Z MONITOREM INTERAKTYWNYM

5 lutego 2021

W naszym przedszkolu korzystamy z najnowszych technologii multimedialnych. W procesie edukacyjnym wielkie możliwości daje monitor interaktywny – zarówno w czasie godzin objętych realizacją podstawy programowej i w godzinach popołudniowych. Dzięki różnorodnym programom komputerowym dzieciaki zdobywają i doskonalą swoje kompetencje. Korzystają z interesujących form relaksu i zabawy, czasu podczas gier i zabaw edukacyjnych . 
Monitor interaktywny w bardzo szerokim zakresie wspiera działania nauczyciela w aspektach wychowawczych i terapeutycznych. Jest jednym z najskuteczniejszych środków utrzymania koncentracji przez dłuższy czas, co bezpośrednio wpływa na wzrost efektów uczenia się i nauczania. Monitor daje szerokie możliwości wykorzystywania na różnego rodzaju zajęciach w każdej grupie wiekowej.