ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2021/2022

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2021/2022

23 czerwca 2022

Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy Dzieci w przedszkolu, a już nadszedł czas pożegnań. Dziś tj. 23 czerwca 2022r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego sześciolatków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli Rodzice i nauczyciele.
  Na początku  dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny. Występy dzieci dostarczyły Rodzicom i Kadrze Przedszkola wiele wyjątkowych i wzruszających chwil. Dzieci z dumą wystąpiły w roli Przedszkolaków wiedząc, że od września podejmą nowe wyzwania i zadania w szkole. Z życzeniami sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych i obietnicą spotkania za rok, młodsze dzieci pożegnały swoich kolegów. Możemy stwierdzić z dumą, że nasi Absolwenci zasłużyli na miano Pierwszoklasistów. Życzymy Dzieciom wiele radosnych chwil, wytrwałości i samych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.  Wiersze i  piosenki  uświadomiły wszystkim, że będzie nam bardzo brakowało kochanych i dzielnych Starszaków, jednak z dumą będziemy mogli powiedzieć: „To Nasi Wychowankowie”. Za wspaniałą postawę i wytężoną pracę dzielne Przedszkolaki zostały nagrodzone upominkiem w formie książki. Następnie Pani dyrektor złożyła podziękowanie rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.

Życzymy naszym Wychowankom i Ich Rodzicom bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia!!!