ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO SZEŚCIOLATKÓW

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO SZEŚCIOLATKÓW

22 czerwca 2023

Hej, hej, hej kółeczko zamykamy.

 Hej, hej, hej i pięknie się kłaniamy!

 Hej, hej, hej dziś już się pożegnamy.

 Hej, hej, hej niedługo się spotkamy!

 

22 czerwca 2023 r. przedszkolaki z grupy „Mrówki” i ich rodzice spotkali się na ostatniej w tym roku szkolnym uroczystości – uroczystości pożegnania przedszkola. Gośćmi tego dnia byli rodzice naszych 6-latków  oraz  Dyrektor Przedszkola Pani Wiesława  Michalak.

Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny składający się z wierszy, piosenek, który przygotowały razem ze swoją panią. W pięknych wierszykach, piosenkach dzieci wspominały pobyt w przedszkolu, wspólne zabawy, pierwsze zajęcia, przyjaźnie. W dalszej części uroczystości  starszaków pożegnały dzieci z grupy ,, Biedronki’’, wręczając im bukieciki kwiatków.

Później głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do sześciolatków i ich Rodziców wiele ciepłych słów, gratulowała dzieciom ukończenia edukacji przedszkolnej  i życzyła  słonecznych, bezpiecznych wakacji. Wszystkie dzieci odchodzące do szkoły otrzymały piękne foto książki oraz upominek w postaci książki przygotowany przez Radę Rodziców. Nie zbrakło też słów wdzięczności  od rodziców skierowanych do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Pań z Administracji i Obsługi za opiekę i trud włożony w wychowanie swoich pociech. Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej placówce, wypełniony zabawą oraz ciekawymi zajęciami, na długo zostanie w pamięci naszych absolwentów.