11  listopada-uroczystość z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

11 listopada-uroczystość z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

11 listopada 2019

,, Kto  Ty jesteś – Polak  mały                                                                                                       Jestem przedszkolakiem, lat niewiele mam                                                                            o Święcie Niepodległości opowiem  Wam ”                                                                                                                                                                                                                                              Obchody 11 listopada w Wylatowie rozpoczęły się mszą św. w kościele św. Piotra i Pawła, kolejnym punktem uroczystości był przemarsz pod pomnik Powstańców Wielkopolskich i złożenie przez dzieci przedszkolne kwiatów i zniczy oraz inne delegacje. Dalsza część  uroczystości była kontynuowana w sali OSP Wylatowo. Nasze przedszkolaki wystąpiły z programem patriotycznym  ,, Mali  Patrioci” oraz wykonali taniec z flagami. Występ dzieci ,ich przygotowanie,zaangażowanie,postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami. Na koniec występu dzieci wręczyły gościom biało-czerwone kwiaty i otrzymały słodki upominek.