30 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

31 stycznia 2022

Mimo trudnego i wyjątkowego roku związanego z pandemią nasze przedszkole również przyłączyło się do 30 FINAŁU Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.                                                                                                                                                                                                              Zebrane środki zostaną przekazane na zakup sprzętu dla okulistyki dziecięcej.
W tym roku trójka dzieci z naszej placówki: Kinga, Melania i Antoni  wraz z rodzicami  z grupy ,,Wiewiórki ‘zbierały  pieniądze do puszek w dniu 30 stycznia 2022r. w godzinach przedpołudniowych.                                                                                                                                        Serdecznie dziękujemy Dzieciom i Rodzicom oraz wszystkim darczyńcom za ogromne, hojne serca. Dzięki takim akcjom uświadamiamy najmłodszym, że okazywanie pomocy innym jest niezwykle istotne, gdyż niewielkie rzeczy mogą dla innych znaczyć bardzo wiele.