AKCJA,, I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

AKCJA,, I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

5 grudnia 2023

 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Niesienie pomocy bardziej potrzebującym nie tylko uczy, by pomagać zawsze, wszędzie i każdemu, kto tej pomocy potrzebuje, ale jednocześnie w takich chwilach doceniamy swoją sytuacje i warunki życiowe. Pamiętając o tym, że dobro które dajemy bliźnim zawsze w jakiejś postaci wraca do nas i warto je szerzyć. Dnia 5 grudnia 2023 roku  w naszym  przedszkolu zakończyła się akcja       „ I Ty możesz zostać Św. Mikołajem w ramach, której przygotowaliśmy prezenty mikołajkowe dla  Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Do akcji włączyli się pracownicy przedszkola, dzieci, rodzice oraz  Szkoła Podstawowa w Wylatowie. Mamy nadzieję, że otrzymane prezenty umilą dzieciakom grudniowe wieczory w oczekiwaniu na święta. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i okazane serce.