AKCJA ZBIERAMY KARMĘ DLA ZWIERZĄT

AKCJA ZBIERAMY KARMĘ DLA ZWIERZĄT

11 grudnia 2023

 

 

 

Akcja zbierania karmy dla zwierząt to zazwyczaj inicjatywa mająca na celu zebranie żywności dla psów i kotów przebywających w schroniskach lub potrzebujących wsparcia. Nasze przedszkole podjęło się akcji zbierania  suchej karmy, puszek , smakołyków oraz innych potrzebnych produktów i rzeczy dla zwierząt, które zostaną przekazane do Stowarzyszenia Mogilno dla Zwierząt. Dzięki temu zwierzęta mogą otrzymać odpowiednie pożywienie, które zapewni im zdrowie i komfort. Przedszkolaki mają nadzieję, że dzięki ich zaangażowaniu czworonogi, które czekają na nowy dom, w lepszych warunkach przetrwają zimę. Już teraz jest pewne, że akcja wzbudziła u dzieci wrażliwość na potrzeby i los zwierząt.   

Dziękujemy dzieciom, rodzicom i wszystkim zainteresowanym za włączenie  się  w akcję zbierania karmy.