BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

2 lutego 2024

Karnawał to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana przez każdego począwszy od tych najmłodszych, aż do tych w sile wieku. Jest to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 2 lutego 2024r. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a  przedszkolaki wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie  w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. To ich energia i gotowość sprawiły, że tegoroczny karnawał zostanie  w pamięci na długo. Radość dziecka, jego uśmiech to dla nas najwyższa ocena i bardzo się cieszymy, że udał się nam bal.

Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.