BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

18 lutego 2022

 

,, W karnawale wszyscy urządzają bale.

          To tradycja bardzo stara.

 Strojów pięknych co niemiara.

       Niech się bawią duzi, mali.

 Zgromadzonych na tej sali’’

 

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu ze względu na obecną sytuację w kraju odbył się już bal w grupie ,, Misiów’’ , a  dziś – 18 lutego 2022r. w grupie ,, Wiewióerk’, na który dzieci od dawna czekały. Na czas zabawy, dziewczynki zamieniły się w księżniczki, policjantki, syrenki, wróżki, biedronki itp., a chłopcy w strażaków,  supermenów i wiele innych postaci bajkowego świata. Wesołe zabawy w rytmie utworów instrumentalnych i wokalnych uatrakcyjniły liczne zabawy i konkursy. Przedszkolaki w pięknych i pomysłowych strojach z ogromnym przejęciem  poruszały się po sali balowej. Dzieci były tak szczęśliwe i radosne, że  jeszcze długo po skończonej zabawie z ekscytacją opowiadały Wszystkim o swoich wrażeniach. Tego dnia nie mogło się obyć bez słodkiego i owocowego poczęstunku oraz pamiątkowych zdjęć i medali z zabawy.

                           Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal już za rok.