DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE LISKI

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE LISKI

22 stycznia 2024

Babuniu, Dziaduniu w dniu Waszego Święta życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta.

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. W dniu 22 stycznia 2024r. grupa  Liski ugościła swoich dziadków specjalnym programem  artystycznym, w który włożyła dużo pracy i wysiłku. A wszystkich  gości przywitała i złożyła życzenia Dyrektor Wiesława  Michalak. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Po części oficjalnej , dzieci zatańczyły przy muzyce  z gośćmi , a w podziękowaniu za okazywane serce wręczyły piękne upominki oraz zaprosiły  na słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka  to naprawdę  wyjątkowy dzień zabawy, pełen uśmiechu, radości, wzruszeń i dumy.