DZIEŃ  NIEPODLEGŁOŚCI  11 LISTOPADA

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA

11 listopada 2023

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała  niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania  do Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla symboli narodowych.  Delegacja z Naszego Przedszkola  w osobach: Dyrektor Przedszkola – Pani Wiesława  Michalak oraz przedstawiciele najstarszej grupy : Amelia  Kwiatkowska, Alicja Kierejewska oraz Wojciech  Janikowski wraz z rodzicami  wzięła udział w uroczystościach patriotycznych z okazji 105 rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w Wylatowie. Na koniec  ww. uroczystości wszystkie delegacje składały  pod Obeliskiem Kamiennym Powstańców Wielkopolskich znicze i wiązanki kwiatów. W ten sposób dzieci z naszego przedszkola  oddały miłość do Ojczyzny oraz szacunek bohaterom i symbolom narodowym.