Dzień Pluszowego Misia.

Dzień Pluszowego Misia.

25 listopada 2019

 

,, Miś jest  mały i puchaty                                                                                                                           Miś jest fajny i kudłaty                                                                                                                            Miś jest gruby jak ta kula                                                                                                                        Misia zawsze się przytula”.

Duże, małe,kolorowe,puchate i mięciutkie. Pluszowe Misie opanowały całe Przedszkole w Wylatowie ze swoimi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Dzieci poznały historię Pluszowego Misia. Na dzieci w tym dniu czekało wiele atrakcji: zabawy ruchowe, zabawy plastyczne,konkursy,quizy i tańce.