FESTYN -,, ŚWIĘTO RODZINY”

FESTYN -,, ŚWIĘTO RODZINY”

6 czerwca 2022

Dnia 6 czerwca 2022r. zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Festyn ,, Święto  Rodziny  połączony z Dniem Sportu. Wspólne świętowanie  mieliśmy rozpocząć  zabawą na świeżym powietrzu, ale pogoda  przyniosła deszczową niespodziankę i wszystkie atrakcje odbyły  się  w salach przedszkolnych. Na początku nasi goście  czyli ratownicy wodni  przeprowadzili dla dzieci warsztaty z pierwszej pomocy, w których przedszkolaki  czynnie brały udział. Potem Panie wychowawczynie  przeprowadziły dalszą część spotkania. Dzieci chętnie uczestniczyły w każdej zaproponowanej aktywności, począwszy od zabaw  sportowych  z  przyborami , po wspólny konkurs plastyczny. Następnie na naszych przedszkolaków czekała loteria fantowa oraz wspólny poczęstunek. Wszystkie grupy miały okazję zjeść pyszną kiełbaskę, sałatkę, pieczony chlebek  oraz ciasteczka. Wspólne zabawy nastawione były przede wszystkim na integrację.

Naszym celem było głównie wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci oraz dostarczenie im mnóstwa radości… również tym razem nam się to doskonale udało…