GÓRA GROSZA  XXIV EDYCJA

GÓRA GROSZA XXIV EDYCJA

27 listopada 2023

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

 Nasze Przedszkole  przyłącza się po raz kolejny do akcji „Góra Grosza”. 

 

 

Uwaga!
Przeszukajcie kieszenie, plecaki i szuflady w poszukiwaniu zbędnych groszy.

Wrzucając monetę na ,, Górę Grosza”, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się…

Zapraszamy do aktywnego przyłączenia się do akcji! Zbiórka monet jest prowadzona w szatni przedszkolnej, pojemnik Myszka  w  terminie od 01.11.2023r. do 29.02.2024r.