JASEŁKA W GRUPIE ŻABEK

JASEŁKA W GRUPIE ŻABEK

20 grudnia 2023

Święta Bożego Narodzenia to czas związany z tradycjami. W dniu 20 grudnia 2023r. grupa ,, Żabki ” wraz  z wychowawczynią  zaprosiła rodziców oraz pracowników przedszkola na bożonarodzeniowe przedstawienie – Jasełka – pt ,,W świątecznym nastroju’’. Dzieci śpiewały kolędy i pastorałki. Mali artyści za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności. Występy artystyczne to nie wszystko co czekało na dzieci i publiczność podczas uroczystości w przedszkolu. Po części artystycznej rodzice i dzieci obejrzały teatrzyk w wykonaniu Klubu Twórczych Rodziców  pt. ,,Kłopoty Mikołaja’’. Na koniec spektaklu Mikołaj wręczył przedszkolakom prezenty i wszystkich zaprosił do wspólnej zabawy przy muzyce. Po zabawie  rodzice  z  dziećmi  wzięli udział  we wspólnej Wigilii, która pozwoliła wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną.