SPEKTAKLE TEATRALNE W WYKONANIU KLUBU TWÓRCZYCH RODZICÓW

SPEKTAKLE TEATRALNE W WYKONANIU KLUBU TWÓRCZYCH RODZICÓW

6 grudnia 2022

Od wielu lat w naszym przedszkolu działa  Klub Twórczych Rodziców. W ciągu roku przygotowuje różne przedstawienia. Skład klubu zmienia się, ponieważ wraz z odejściem dzieci do szkoły, odchodzą nam również rodzice, ale każdego roku przybywają nowe osoby, pełne energii i pozytywnego nastawienia. Nabór do klubu jest zawsze otwarty, tak więc zapisać się można w każdej chwili.

We wtorek 6 grudnia 2022r. Klub Twórczych Rodziców przygotował dla przedszkolaków niespodziankę – spektakl teatralny ,, Kacper pomaga Mikołajowi’. Aktorzy zaprezentowali swoje talenty aktorskie i wokalne dostarczając odbiorcom wielu radosnych przeżyć.

Widzowie mogli podziwiać  nie tylko kunszt aktorski, ale także wspaniałe kostiumy, rekwizyty oraz scenografię. 

Gdy bajka dobiegła końca widzowie gromkimi brawami nagrodzili aktorów. Po czym wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami przez jednego z aktorów, który grał rolę Św. Mikołaja.

Rodzice mogą być naprawdę z siebie dumni, bowiem sprawili swoim występem ogromną radość i niespodziankę wszystkim obecnym.

Dziękujemy aktorom, naszym wspaniałym Rodzicom za pomoc, zaangażowanie, przygotowanie strojów, rekwizytów i pięknej scenografii.

Wszystkim aktorom dziękujemy za całokształt, za wsparcie, poświęcony czas, pozytywne nastawienie, dobry humor, którego nie brakowało na próbach, za to, że jesteście i, że możemy zawsze na Was liczyć.