KONCERTY MUZYCZNE FILHARMONII POMORSKIEJ

KONCERTY MUZYCZNE FILHARMONII POMORSKIEJ

8 kwietnia 2024

Filharmonia wprowadza Dzieci w świat wysokiej kultury, z radością i swobodą pozwala odkrywać, poznawać, bawić się i uczyć w tym samym czasie !

W dniu 7 grudnia 2023r. nasze pociechy wzięły aktywny udział w koncercie   pt. ,,Świąteczna  Układanka’’, prowadzonym przez Filharmonię Pomorską w Bydgoszczy. Tym razem dzieci wysłuchały utworów związanych ze świętami  Bożego Narodzenia. Dzieci wzięły aktywny udział w koncercie grając na dostępnych instrumentach muzycznych tj. grzechotki, talerze, kołatki, dzwonki.

Dobry humor i muzyka nastrojowo wpływały na naszych przedszkolaków. Dzieci bawiły się świetnie i po koncercie  opowiadały o swoich wrażeniach.

 

 

 

Już od najmłodszych lat warto wprowadzać dziecko w świat kultury. Przedszkolaki mają możliwość uczestnictwa w audycjach muzycznych organizowanych  w naszej placówce. 8 kwietnia 2024r, na terenie przedszkola  miało miejsce kolejne spotkanie z Mobilną Filharmonią. Koncert pod nazwą   ,, Wiosenne porządki ‘ artyści rozpoczęli od powitania przedszkolaków  utworem muzycznym. W dalszej części dzieci poznawały kolejne utwory muzyczne, opowiadające o wiośnie,  przy których świetnie bawiły się poprzez aktywne uczestnictwo. Jak zwykle audycja  muzyczna przysporzyła przedszkolakom wiele radości i na długo pozostanie w pamięci. Zapraszamy do galerii.