Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Jesienne  wierszowanie.”

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Jesienne wierszowanie.”

28 listopada 2019

W konkursie recytatorskim ,, Jesienne  wierszowanie’’ , zorganizowanym przez Przedszkole ,,Bajka” w Gębicach wzięło udział 16 uczestników z przedszkoli miasta i gminy Mogilno, z naszego przedszkola była  trójka przedszkolaków. Konkurs ten miał na celu popularyzację polskiej poezji dziecięcej, zainteresowanie dzieci sztuką recytatorską,uwrażliwienie dzieci na kulturę i estetykę słowa oraz zachęcanie do wspólnej zabawy słowem. Był to drugi etap konkursu, podczas którego Małgosia recytowała wiersz pt.,, Zakochana żaba” a  Alicja wiersz                           pt. ,, Naprawimy  misia” . Dziewczyny zajęły  drugie  miejsce, a Agatka za wiersz pt.,, Szybko” otrzymała  wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Małym artystom serdecznie gratulujemy.