Mikołajki.

6 grudnia 2019

,, Mikołajki mogą być jak z bajki…                                                                                                             Dla każdego !                                                                                                                                             Dla Tomka, dla Majki,                                                                                                                               Dla Agnieszki, dla Piotrka, Łukasza…                                                                                                    Więc uwaga !                                                                                                                                              Dziś Mikołaj zaprasza ! ”

Właśnie 6 grudnia w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w ,, bajkowy świat ”. Nasze Przedszkolaki wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu ,, mikołajkowo”. Od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Św. Mikołaja! Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż…Niestety nie udało się nam z nim spotkać, gdyż Święty Mikołaj jest tak zapracowany, że zostawił dla dzieci prezenty, a sam ruszył w dalszą drogę… Przedszkolaki za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami i wierszykami. I, oczywiście obiecały, że będą grzeczne.