Pasowanie  na  Przedszkolaka.

Pasowanie na Przedszkolaka.

22 listopada 2019

Kochana  mamusiu                                                                                                                                                                              i kochany Tato,

będę przedszkolakiem,                                                                                                                                                                       co powiecie na to?

Bohaterami spotkania były dzieci, które w tym roku szkolnym przyszły do przedszkola po raz pierwszy.Każde przedszkole bywa ogrodem, to w nim kiełkują roślinki młode. Być ogrodnikiem to nasza rola, wtedy wyrośnie mądry przedszkolak. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie. Z uśmiechem na twarzy recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Po artystycznych występach  Pani dyrektor za pomocą ,, czarodziejskiej kredki” dokonała uroczystego ,, Aktu pasowania”. Dzieci otrzymały dyplomy i słodkie upominki. Później rodzice złożyli przysięgę aby kochać mądrze swoje dziecko.