PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

15 listopada 2023

           

                                          

 

My jesteśmy przedszkolacy, wszyscy mili, ładni tacy.    Dziś jest nasze pasowanie, dziś złożymy ślubowanie.       

 Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. W dniu 15.11.2023r.  w grupie Lisków i w grupie Żabek odbyło się uroczyste pasowanie. Dzieci zaprezentowały swoje nowo zdobyte umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne przed Panią Dyrektor oraz rodzicami. Po części artystycznej dzieci ślubowały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dużym ołówkiem dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki oraz uczciły ten dzień pysznym ciastem.