Pieczenie pierników.

16 grudnia 2019

Dziś w naszym przedszkolu zapachniało świętami. Zapachniało w dosłownym tego słowa znaczeniu,gdyż w powietrzu u nosił się zapach cynamonu, wanilii,miodu i przypraw korzennych.                                                                                    Wszystkie produkty prze dzieci zostały wymieszane,zagniecione i rozwałkowane ciasto, a na końcu wycięte za pomocą foremek pierniki.                                                                                                                                                                            Zajęcia kulinarne wszystkie dzieci zakończyły oceną celującą i wielką satysfakcją z samodzielnie wykonanych pierników. Kolejnym etapem będzie ozdabianie ich kolorowym lukrem i posypkami.                                                   Życzymy wszystkim przedszkolakom smacznego.