PORANEK WIELKANOCNY W PRZEDSZKOLU

PORANEK WIELKANOCNY W PRZEDSZKOLU

26 marca 2024

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w Polsce, a dla najmłodszych jest to czas pełen magii i radości. W naszym przedszkolu przygotowania do świąt trwały dwa tygodnie, podczas których dzieci uczyły się o tradycjach i obrzędach związanych ze świętami, wykonywały prace plastyczne, śpiewały piosenki i podejmowały wiele innych aktywności. Zwieńczeniem tych działań dzieci  były uroczystości , które odbyły się  – 25 marca w grupie ,,Liski’ i  26 marca  w grupie  ,, Żabki’’ dla  rodziców  i zaproszonych gości. Dzieci w pięknych  strojach wspaniale wystąpiły w programie artystycznym przed zgromadzoną widownią, od której otrzymały gromkie brawa. Następnie odbyło się wyczekiwane spotkanie dzieci z  Zajączkiem Wielkanocnym, który wręczył im prezenty. Przedszkolaki podziękowały za upominki  i z niecierpliwością będą czekały do następnego roku. Na koniec uroczystości  dzieci zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu i radości.