ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2020

 

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie kocha każdy, duży i mały. Ze względu na zaistniałą sytuację misie nie mogły „przybyć” ze swoimi właścicielami, aby bawić się i świętować . Przedszkolaki ze starszej i młodszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.Uroczysty dzień rozpoczął się od układania, z zawiązanymi oczami, misia z kawałków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie śpiewały i bawiły się przy piosenkach o misiach. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, ciekawe zadania i quizy dotyczące wiedzy o niedźwiedziach i misiach- bohaterach bajek i kreskówek.Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.