Warsztaty kulinarne w restauracji ,,Patryk”.

Warsztaty kulinarne w restauracji ,,Patryk”.

6 marca 2020

W związku z poznawaniem zawodów rodziców, tata Ksawerego zaprosił Nas do Restauracji ,, Patryk” w Mogilnie na warsztaty kulinarne. Pan Marcin wraz z szefem oraz pozostałymi pracownikami restauracji przygotowali dla dzieci stanowiska do wykonania pizzy według przepisu taty Ksawerego. Przedszkolaki zabrały się do wykonania pizzy. Pan Marcin cały czas nadzorował pracę przedszkolaków. Po wykonaniu pizzy, włożeniu jej do pieca  i czynnościach higienicznych były zagadki słuchowe, które bardzo szybko dzieci rozwiązały. Kolejnym punktem warsztatów było ozdobienie babeczki lukrem i różnymi posypkami. Dzieci bardzo starały się jak najlepiej to wykonać, bo to miała być niespodzianka dla rodziców. Brawo, udało się udekorować babeczki, które zostały zapakowane w papierowe paczki dla rodziców. Kulminacyjnym punktem, było zjedzenie swojej  pizzy przy pięknie udekorowanych stołach. Na zakończenie warsztatów podziękowaliśmy wszystkim za wspaniałą obsługę, zrobiliśmy z szefem i tatą Ksawerego wspólne zdjęcie, dzieci otrzymały pamiątkowe breloczki, a dla przedszkola,  dyplom za ukończenie warsztatów kulinarnych.