WIZYTA PANÓW KOMINIARZY W PRZEDSZKOLU

WIZYTA PANÓW KOMINIARZY W PRZEDSZKOLU

30 października 2023

 

 

 

 

30 października 2023r. nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście p. kominiarze. Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć ich w codziennym stroju. Dowiedziały się wielu ważnych rzeczy m.in. po co czyszczone są kominy, czy do czego służą kratki wentylacyjne. Podczas spotkania kominiarze opowiadali o swojej trudnej i niebezpiecznej pracy oraz o sprzętach, którymi posługują się na co dzień w trakcie wykonywania swoich obowiązków. Spotkanie to dostarczyło  wiele wrażeń i wiedzy o tym zawodzie. Przesądy mówią, że widząc kominiarza należy jak najszybciej złapać się za guziki, wtedy kominiarz przyniesie szczęście. Mamy nadzieję, że wizyta kominiarzy w naszym przedszkolu przyniesie i nam szczęście ?                                                                                                                                                   Przedszkolaki dziękują Panom kominiarzom za poświęcony czas.