ŚWIĄTECZNA WIZYTA  W PRZEDSZKOLU PRZEDSTAWICIELI STOWARZYSZENIA ,,  Z SERCEM DO LUDZI’’

ŚWIĄTECZNA WIZYTA W PRZEDSZKOLU PRZEDSTAWICIELI STOWARZYSZENIA ,, Z SERCEM DO LUDZI’’

21 grudnia 2023

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób najpiękniejsze święta. Otwierają nasze serca dla innych, wzmacniają wiarę, pogłębiają miłość i dają nadzieję. Tak też było 21 grudnia 2023r. kiedy przedstawiciele Stowarzyszenia ,, Z Sercem do ludzi’’ z Wylatowa  odwiedzili  dzieci z naszego przedszkola. Goście złożyli przedszkolakom i pracownikom świąteczne życzenia oraz podarowali słodki upominek. Miłych gości przyjęła Pani dyrektor przedszkola Wiesława  Michalak, która podziękowała  im za wizytę i na ich ręce złożyła najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe.
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu ,, Z Sercem do ludzi’’  za ten przemiły, świąteczny gest.