WYCIECZKA DO FAMILY PARKU W DYDGOSZCZY

WYCIECZKA DO FAMILY PARKU W DYDGOSZCZY

23 kwietnia 2024

We wtorek  23 kwietnia 2024r. przedszkolaki z Wylatowa razem ze swoimi paniami udały się na wycieczkę autokarową do Family Parku w Bydgoszczy. Na miejscu powitała ich  pani, która omówiła zasady korzystania z poszczególnych sprzętów i zaprosiła do zabawy. Dzieci szalały na placu zabaw m.in.  biegały w labiryncie, zjeżdżały z zjeżdżalni, skakały na trampolinie, turlały się w basenie z kulkami, jeździły samochodami, kolejką, wspinały się na ściance i grały w kręgle. Na koniec przedszkolaki powróciły na matę i wspólnie z paniami tańczyły przy dźwiękach skocznej muzyki. Za nami kolejna  wycieczka. Dzieci przeżyły niezwykłą przygodę i wróciły do przedszkola radosne, pełne wrażeń i nowych doświadczeń.